Palmbosweg 12 66, Ermelo

€ 250.000,- k.k.

Details

Overdracht

Vraagprijs € 250.000,- k.k.
Status beschikbaar
Aanvaarding in overleg

Bouw

Soort woning woonhuis
Soort woonhuis bungalow
Type woonhuis vrijstaande woning
Aantal woonlagen 1
Bouwvorm bestaande bouw
Bouwjaar 1998
Recreatiewoning Ja
Voorzieningen mechanische ventilatie, airconditioning, zonnecollectoren en schuifpui
Isolatie volledig geïsoleerd

Energie

Energielabel A+
Verwarming cv-ketel
Warm water cv-ketel
C.V.-ketel remeha (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte 60 m²
Perceeloppervlakte 301 m²
Inhoud 320 m³

Indeling

Aantal kamers 3
Aantal slaapkamers 2

Buitenruimte

Tuin tuin rondom

Omschrijving

Een unieke plek aan het water, met je eigen ligplaats!

Uniek recreëren aan het water met een eigen ligplaats direct aan je tuin!
Droom je van een eigen plek om helemaal tot rust te komen, midden in de natuur en direct aan het water? Dan is deze modern afgewerkte recreatiewoning absoluut een bezich... lees meer

Een unieke plek aan het water, met je eigen ligplaats!

Uniek recreëren aan het water met een eigen ligplaats direct aan je tuin!
Droom je van een eigen plek om helemaal tot rust te komen, midden in de natuur en direct aan het water? Dan is deze modern afgewerkte recreatiewoning absoluut een bezichtiging waard!

Deze sfeervolle recreatiewoning combineert comfortabel verblijven met optimaal genieten van het buitenleven. Het absolute pluspunt? Je beschikt over een eigen ligplaats direct grenzend aan de tuin. Stap vanuit je tuin zo aan boord en geniet van heerlijke vaartochten, de rust en de vrijheid van het water.

Binnen word je verwelkomd door een sfeervolle woonkamer met grote schuifpui naar het terras en de tuin. De open keuken heeft een moderne uitstraling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Verder beschikt de woning over twee slaapkamers, een moderne badkamer en een eigentijdse afwerking. Dankzij de praktische indeling is dit een heerlijke plek om zelf te ontspannen en familie of vrienden te ontvangen.

Ook buiten is het volop genieten! De tuin loopt rondom de woning en biedt veel privacy. Onder de overkapping vind je een heerlijke plek om beschut te zitten en lange zomeravonden door te brengen. Of je nu kiest voor een ontspannen middag in de tuin of een mooie dag op het water: hier voelt het al snel als vakantie.

Een plek als deze moet je eigenlijk zelf ervaren. We laten je graag ontdekken wat deze recreatiewoning en haar bijzondere ligging zo aantrekkelijk maken. Neem contact met ons op voor een bezichtiging!

Een unieke combinatie van comfort, privacy en recreëren aan het water!

Bouwjaar : 1998
Woonoppervlakte : circa 60 m²
Perceeloppervlakte : 301 m²
Isolatie : Compleet geïsoleerd
Energielabel : A+

Indeling
Via de hal bereik je de eerste slaapkamer, het separate toilet en de moderne badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel. De sfeervolle woonkamer staat in open verbinding met de moderne keuken in hoekopstelling, voorzien van diverse inbouwapparatuur. De grote schuifpui zorgt voor veel lichtinval en een mooie verbinding met het terras en de tuin. Vanuit de woonkamer is de tweede slaapkamer bereikbaar. Daarnaast beschikt de woning over een praktische inpandige berging met aansluitingen voor de was apparatuur.

Tuin
De rondom gelegen tuin biedt volop mogelijkheden om op ieder moment van de dag van het buitenleven te genieten. Zoek een zonnig plekje uit de wind of neem plaats onder de overkapping. En natuurlijk is er de eigen ligplaats van ca. 13 meter, direct grenzend aan de tuin. Een fantastische voorziening voor de watersportliefhebber!

Bijzonderheden
● Unieke ligging met eigen ligplaats direct aan de tuin
● Modern afgewerkte recreatiewoning
● Woonoppervlakte circa 60 m²
● Perceeloppervlakte 301 m²
● Bouwjaar 1996
● Twee slaapkamers
● Moderne keuken en badkamer
● Grote schuifpui naar terras en tuin
● Tuin rondom de woning met veel privacy
● Sfeervolle overkapping
● Eigen parkeerplaats
● Extra berging in de tuin
● Volledig geïsoleerd
● Energielabel A+
● Actieve Vereniging van Eigenaren met een gezonde financiële status

Parkeren en berging
Bij de woning kunt u parkeren op eigen terrein. Daarnaast zijn er openbare parkeerplaatsen in de directe omgeving. Voor extra bergruimte beschik je over een inpandige berging én een extra berging in de tuin.

Vereniging van Eigenaren
De bijdrage aan de Vereniging bedraagt hier € 750,-- per jaar. Er is een actieve Vereniging aanwezig met een gezonde financiële status.

Interesse?
Een eigen plek aan het water, met je boot letterlijk in de achtertuin. Dat is pas genieten! Benieuwd naar deze bijzondere recreatiewoning? We laten je graag zelf ervaren wat deze plek zo aantrekkelijk maakt. Neem contact met ons op voor een bezichtiging. Tijdens de rondleiding vertellen Cristiaan of Romy je graag meer over de woning en de mogelijkheden. Voorafgaand aan de bezichtiging ontvang je van ons de lijst van zaken en de aanvullende informatielijst. Op voorhand vragen? Bel ons op 0341-217 043 of stuur een e-mail naar info@unieckerwonenmakelaars.nl

Plattegronden

Plattegrond 1
Plattegrond 2

Streetview

Locatie

Contact opnemen